Forum sojuszu Tasakanahama

Wszystkich członków sojuszu TNH proszę o przejście do sojuszu aPiwo :)

#1 2008-08-25 21:27:36

Hellucinate

Użytkownik

Zarejestrowany: 2008-08-21
Posty: 21
Punktów :   

Wygląd forum i bannera

Mam pytanie głównie do Ciebie Damian. Czy da się zmienić wygląd forum na jakieś ciemniejsze? Chodzi mi o to żeby bardziej je dopasować do klimatu gry jak zrobili to np. ludzie z sojuszu OoR & aOoR.
Poza tym dodając od siebie zmieniłbym nieco ilość działów na forum i ograniczył się np. do:

Dział techniczny: (miejsce gdzie każdy będzie mógł się wypowiedzieć na temat strony, forum, propozycji, zmian itp.)
  - Strona sojuszu w grze
  - Forum sojuszu


Space Invasion: (główny dział, oczywiście podpunktów może być znacznie więcej )
   - Pytania
   - Ataki
   - Handel
   - Pomoc
   - itd.


I np. "Po godzinach" a w nim:
  - Hydepark (miejsce gdzie każdy będzie mógł założyć dowolny temat nie związany z grą)
   - Kosz (miejsce na stare niepotrzebne tematy)

Oczywiście to tylko moja propozycja, a zrobisz jak będziesz uważał.

Ostatnio edytowany przez Hellucinate (2008-08-25 21:34:44)

Offline

 

#2 2008-08-29 14:34:05

damian_em

Administrator

10941668
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2008-06-19
Posty: 55
Punktów :   
WWW

Re: Wygląd forum i bannera

Hej! Masz super pomysł Jak chcesz to możesz zająć się moderowaniem jakiegoś działu, czy coś w tym stylu. Oczywiście jak chcesz
Twoja propozycja jest bardzo dobra Postaram się właśnie tak urządzić forum. Co do wyglądu to nie wiem. Możliwe, że da się zrobić jakieś ciemniejsze forum, tylko muszę poszukać takiego motywu i ustawić jako domyślny
Jak byśmiał jeszcze jakieś pomysły to pisz, nie koniecznie na forum - może być PW w SI

Offline

 

#3 2008-08-30 07:39:04

Hellucinate

Użytkownik

Zarejestrowany: 2008-08-21
Posty: 21
Punktów :   

Re: Wygląd forum i bannera

Mogę pomóc w moderowaniu Tylko szczerze mówiąc w chwili obecnej nie ma co moderować . Trzeba jakoś zachęcić ludzi do rejestracji. Można np. zrobić coś takiego że każdej nowej osobie która się zarejestruje na forum, wyślemy pewną ilość surowców, w zależności od tego co aktualnie będzie potrzebowała . Np. 100k żelaza czy 50k spice. Komuś kto dopiero zaczyna przygodę z SI, taki zastrzyk surowców ma bardzo duże znaczenie.

Offline

 

#4 2008-08-30 15:12:06

damian_em

Administrator

10941668
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2008-06-19
Posty: 55
Punktów :   
WWW

Re: Wygląd forum i bannera

Do sojuszu przyjmujemy od 5000 punktów, więc taki prezent nie wiele da nowym osobom Jak chcesz to mogę Ci dać status admina to poukładasz trochę to forum Ja nie mam doświadczenia jeśli chodzi o fora.
Co do liczby osób na forum to może zrobić rejestrację obowiązkową?

Offline

 

#5 2008-08-30 16:10:15

Hellucinate

Użytkownik

Zarejestrowany: 2008-08-21
Posty: 21
Punktów :   

Re: Wygląd forum i bannera

Można by było, tylko ciekawe czy to nie odstraszy ludzi. Niektórzy nie mają czasu i chęci na rozmowy... Zresztą jesteś liderem i powinieneś decydować o takich rzeczach i sprawach . Obowiązek spoczywa na Twoich barkach.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.pokemon-sapphire.pun.pl www.zakon-zywiolow.pun.pl www.elderscrolls.pun.pl www.1bgzcbm.pun.pl www.tgk.pun.pl